Letecké práce s dronom

Lietame LEGÁLNE a BEZPEČNE

Povolenie na letecké práce s dronmi

Zistite aké podmienky musí firma spĺňať
Iba tak sa vyhnete prípadnej pokute a problémom

Disponujeme všetkými nevyhnutnými povoleniami od Dopravného úradu, všetci naši piloti sú riadne certifikovaní a drony poistené.

Každý zamýšľaný let vopred kontrolujeme na mape bezletových zón a v prípade nutnosti si tieto zóny vďaka našim povoleniam dokážeme po komunikácii so zodpovednými orgánmi sprístupniť.

Vďaka certifikátu o priemyselnej bezpečnosti a uzatvorenej zmluvy s Ministerstvom obrany môžeme vykonávať letecké snímkovanie zeme a vytvárať ním digitálne modely zeme dronmi presnejšie a lacnejšie než naši konkurenti lietadlami a vrtuľníkmi.

DJI Mavic 2 Pro

Povolenie na letecké práce

Základný kameň legitímnosti našej práce a potvrdenie našej dôveryhodnosti. Iba spoločnosti spĺňajúce všetky zákonné požiadavky disponujú týmto povolením.

Povolenie na letecke prace s dronom

Poistené drony

Všetky drony máme v prípade vzniku škodovej udalosti poistené obdobou povinného zmluvného poistenia auta pre bezpilotné prostriedky.

poistene drony

Certifikovaní piloti

Spojili sme našu vášeň so službou pre Vás. Každý náš pilot absolvoval teoretické a praktické skúšky na Dopravnom úrade.

Pilotny preukaz na dron

Vypracovaná prevádzková príručka

Základný dokument kde sú popísané všetky naše drony, povolenia, procesy a postupy. Celkovo má vyše 50 strán textu a je schválená Dopravným úradom.

Vďaka povoleniam s dronmi môžeme lietať tam kde iní nemôžu

Letiská

Národné parky

V noci

Kritická infraštruktúra

Väznice

Vojenské objekty

Mapovanie dronom = Crème de la Crème
Vyššia liga letov s dronmi

Vďaka certifikátu o priemyselnej bezpečnosti a uzatvorenej zmluvy s Ministerstvom obrany môžeme vykonávať letecké snímkovanie zeme a vytvárať ním digitálne modely zeme dronmi presnejšie a lacnejšie než naši konkurenti lietadlami a vrtuľníkmi.

Mapovanie dronom

S dronmi lietame BEZPEČNE

S nami sa pokuty báť nemusíte

Základným kameňom bezpečnosti sú kvalitné a spoľahlivé drony od svetovej značky DJI. Vieme že na tieto drony sa môžeme spoľahnúť ale stále treba byť pripravený. Priebežne vykonávame kontroly a opravy našich dronov aby boli neustále v top stave a pripravené pre let.
Pred každým letom skontroluje dron či je v poriadku a vyhliadneme si bezpečné miesta na núdzove pristátie, ak by to bolo potrebné. Počas letoch v noci sú drony vybavené dodatočným osvetlením aby boli ľahko identifikovateľné aj z veľkej diaľky. Ak je potrebné letieť nad husto osídlenými oblastiami pripevníme na dron padák, ktorý v prípade problémov vie dron bezpečne dopraviť na zem.

 

DJI Mavic 2 Pro

Dlhoročné skúsenosti

Roky lietania s modelmi lietadiel a videoprodukcie môžeme teraz vďaka technológiám dronov zúročiť vo Váš prospech.

Padáky a svetlá

Aby bol dron v noci dobré vidieť, je vybavený dodatočným osvetlením. Pri letoch nad husto osídleními územiami sú naše drony vybavené padákom pri prípad poruchy.

Núdzový plán

Dopredu vymyslený postup čo robiť v prípade poruchy alebo nepredvídanej udalosti vo vzduchu. Pred vzletom kontrolujeme núdzove plochy na pristátie.

Kontrola dronu pred vzletom

Pred každým vzletom je dron vizuálne skontrolovaný a otestovaný či je pripravený na ďalší let. V prípade poruchy je na mieste opravený alebo let posunutý na neskôr.

Pravidelná údržba

Priebežná kontrola a testovanie či všetko fungoje je kľúčom k bezporuchovému a bezpečnému letu s dronom.

Potrebujete zábery z dronu?

bratislava pri zapade slnka z dronu

Fotky z dronu

Keď snímky zo zeme nestačia, nastupujú zábery z dronu. Pútavá fotografia z vtáčej perspektívy zaujme aj toho najnáročnejšieho diváka.

Video z dronu

Prečo sa práve videá z dronu tešia takej obľube? Zachytávajú širší kontext objektu záujmu a navyše plnia sen každého z nás - vedieť lietať.

Špecializované služby

Staňte sa pánom času! Potrebujete zdokumentovať niekoľko hodín a odprezentovať ich v priebehu pár sekúnd? S hyperlapse máte po probléme.

360° panorámy z dronu

Ako vyzerá pohľad z niekoľkých desiatok metrov? Odpoveď dávajú interaktívne sférické panorámy z dronu zachytávajúce každý detail.

Chýba vám už len realizácia?

Zavolajte: +421 917 999 452

Zopár našich spokojných klientov

All4life
Liptov Slovakia
NBS, Národná banka Slovenska
Bešeňová
Maxin Prague
Prochazka & Partners

... a mnoho ďalších

Spoločnosť

Teamsales s.r.o.
Kutlíkova 17
851 02 Bratislava

Fakturačné údaje

IČO: 46 056 301
DIČ: 2023226007
IČ DPH: SK2023226007

Zavolajte nám

Mobil: +421 917 999 452