Letecké zábery z dronu

Letecké zábery a videá z dronu

Meníme Váš pohľad na svet

Zaujmite vďaka profesionálnym záberom z dronu

bratislava pri zapade slnka z dronu

Fotky z dronu

Keď snímky zo zeme nestačia, nastupujú zábery z dronu. Pútavá fotografia z vtáčej perspektívy zaujme aj toho najnáročnejšieho diváka.

Video z dronu

Prečo sa práve videá z dronu tešia takej obľube? Zachytávajú širší kontext objektu záujmu a navyše plnia sen každého z nás - vedieť lietať.

Časozberné video z dronu

Staňte sa pánom času! Potrebujete zdokumentovať niekoľko hodín a odprezentovať ich v priebehu pár sekúnd? S hyperlapse máte po probléme.

360° panorámy z dronu

Ako vyzerá pohľad z niekoľkých desiatok metrov? Odpoveď dávajú interaktívne sférické panorámy z dronu zachytávajúce každý detail.

Niečo málo z našich potuliek oblohou

Zabery z dronu
Letecke zabery
Letecke zabery
Letecký záber
Letecke zabery
Letecke zabery
Letecke zabery
Letecký záber Bratislavy

Nestačilo? Viac záberov z dronu nájdete na našich sociálnych sieťach

Lietame pre každého, od jednotlivcov až po veľké firmy

či už kvôli jednej fotke alebo celému zostrihanému a upravenému videu

Letecké zábery z dronu si nachádzajú široké uplatnenie v množstve odvetví od reklamných agentúr až po architektov a geodetov. Na vyššiu úroveň posúvajú dokumentáciu priebehu výstavby, zachytávanie prírodných úkazov alebo tvorbu vizualizácií pre developerov. 

ikona

Reklama / Propagácia

Spestrite svoju kampaň efektnými leteckými zábermi z dronu ponúkajúcimi takmer neobmedzené možnosti pohľadu na svet.

ikona

Stavby / Nehnuteľnosti

Zábery procesu výstavby z dronu bez obmedzenia prác a bezpečnosti na stavbe nemôžu chýbať v žiadnej kvalitnej projektovej fotodokumentácii.

ikona

Vizualizácie

Fotografia z presne stanovenej výšky poslúži architektom pri tvorbe vizualizácie stavebného zámeru a jednoduchšiemu predaju.

ikona

Udalosti

Či už organizujete hromadné podujatie alebo plánujete svadbu, športový event či rodinnú oslavu zábery z dronu pri tom nesmú chýbať.

4K video
20Mpix fotky

Nasnímané letecké zábery z dronu dodávame buď neupravené v surovom, tzv. RAW stave alebo upravené podľa Vašich požiadaviek.

Postaráme sa o celý proces tvorby videa od plánovania natáčania až po strihanie nasnímaných záberov a finálnu úpravu videa alebo fotografií vrátane ich dodávky.

Letecke zabery 20mpix

S dronmi lietame LEGÁLNE a BEZPEČNE!

S nami sa pokuty báť nemusíte

Disponujeme všetkými nevyhnutnými povoleniami od Dopravného úradu, všetci naši piloti sú riadne certifikovaní a drony poistené.

Každý zamýšľaný let vopred kontrolujeme na mape bezletových zón a v prípade nutnosti si tieto zóny vďaka našim povoleniam dokážeme po komunikácii so zodpovednými orgánmi sprístupniť.

Vďaka certifikátu o priemyselnej bezpečnosti a uzatvorenej zmluvy s Ministerstvom obrany môžeme vykonávať letecké snímkovanie zeme a vytvárať ním digitálne modely zeme dronmi presnejšie a lacnejšie než naši konkurenti lietadlami a vrtuľníkmi.

DJI Mavic 2 Pro

Certifikovaní piloti

Spojili sme našu vášeň so službou pre Vás. Každý náš pilot absolvoval teoretické a praktické skúšky na Dopravnom úrade.

Poistené drony

Všetky drony máme v prípade vzniku škodovej udalosti poistené obdobou povinného zmluvného poistenia auta pre bezpilotné prostriedky.

Povolenie na letecké práce

Základný kameň legitímnosti našej práce a potvrdenie našej dôveryhodnosti. Iba spoločnosti spĺňajúce všetky zákonné požiadavky disponujú týmto povolením.

Dlhoročné skúsenosti

Roky lietania s modelmi lietadiel a amatérskej videoprodukcie môžeme teraz vďaka technológiám dronov zúročiť vo Váš prospech.

Postprodukcia
videa a fotografií

Postprodukčné úpravy dotvoria príbeh záberov z dronu.

Úpravu fotiek a videí tvoria colorgrading a strih. Colorgrading zvýrazní dôležité detaily a strih premení nespojitú sériu videozáberov na pútavý minifilm s dejom, vhodnou hudbou a informáciou.

Máte presnú predstavu ako by finálne fotky a video mali vyzerať? Super. Ak nie, nezúfajte – nebudete prví, komu s tým pomôžeme.

Chýba vám už len realizácia?

Zavolajte: +421 917 999 452

Zopár našich spokojných klientov

All4life
Liptov Slovakia
NBS, Národná banka Slovenska
Bešeňová
Maxin Prague
Prochazka & Partners

Spoločnosť

Teamsales s.r.o.
Kutlíkova 17
851 02 Bratislava

Fakturačné údaje

IČO: 46 056 301
DIČ: 2023226007
IČ DPH: SK2023226007

Zavolajte nám

Mobil: +421 917 999 452