360° panorámy z dronu

360° panorámy z dronu

Zastavte čas a vychutnajte krásu okolo Vás

Vďaka nim Vám neujde žiaden detail

Bežná fotografia zobrazuje iba určitý výsek reálneho sveta a neposkytuje ucelený pohľad na okolie miesta záujmu. S nástupom virtuálnej reality vznikli nové formáty fotografie a najmä 360° panoráma (3D fotka) si nachádza uplatnenie všade, kde klasické fotografie nedokážu obsiahnuť všetko podstatné.

ikona

Vizualizácie

360° sférické panorámy umožňujú kreatívnym štúdiám architektov a developerov prácu v 360° priestore vychádzajúcom z vernej kópie reality.

ikona

Virtuálne prehliadky

Interaktívna séria viacerých, na seba nadväzujúcich 360° fotografií doplnená o dôležité informácie vypovie viac než len konvenčná fotka alebo video.

ikona

Predaj nehnuteľností

Pri 3D prehliadke nehnuteľnosti získa záujemca nielen kompletný prehľad o priestore, ale vďaka transparentnosti aj dôveru voči maklérovi.

Neobmedzený pohľad

Plných 360° pri sférickej fotografii znamená, že sa môžete poobzerať na všetky strany, ale aj kolmo nahor a nadol. Nakoľko sú panorámy zložené z niekoľkých desiatok klasických fotografií, majú prirodzene niekoľkonásobne väčšie rozlíšenie.

0 Mpix
Rozlíšenie bežnej fotky z dronu
0 Mpix
Rozlíšenie sférickej panorámy

360° zobrazenie teda neuberá na kvalite fotografie.

360° panoráma Vás vtiahne do deja

Virtuálne prehliadky sú moderná a interaktívna forma prezentácia priestorov a ich jadro netvorí nič iné ako 360° panorámy. Rozlišujeme pozemné a letecké panorámy z dronu. Špecialisti sme na obe, avšak sú to práve letecké 360° fotky z dronu ktoré v úvode virtuálnych prehliadok v našej réžii dodávajú požadovaný WAU efekt. V kombinácii s VR headsetom je tento efekt umocnený autentickým pocitom vtiahnutia do deja.

Bojíte sa výšok? Prekonajte sa, stojí to za to - stačí len jeden klik...

Nestačilo? Viac 360° panorám nájdete na našich sociálnych sieťach

Neobmedzené možnosti 3D fotiek z dronu

Facebook

Google Maps

Webstránka

Virtuálna prehliadka

Máte otázky alebo potrebujete poradiť?

Sme tu pre Vás. Je nám jasné, že problematika 360° panorám je v porovnaní s klasickými fotkami o poznanie zložitejšia. Spýtajte sa teda na čokoľvek a my Vám s radosťou odpovieme. Konzultácie sú u nás vždy zadarmo, tak smelo do toho.

S dronmi lietame LEGÁLNE a BEZPEČNE!

Zodpovednosť je u nás na prvom mieste

Certifikovaní
piloti

Poistené
drony

Povolenie na
letecké práce

Dlhoročné
skúsenosti

Čo zaujímavého ešte ponúkame?

bratislava pri zapade slnka z dronu

Fotky z dronu

Nemajú síce taký záber ako naše 360tky, účelu však poslúžia. Fotky z dronu z vtáčej perspektívy sú štandardom leteckej fotografie.

Video z dronu

Ak jedna fotka vypovie viac než 1000 slov, kvalitné video z dronu zloží celý epos a to dokonca ozvučený. Preleťte sa s nami.

Časozberné video z dronu

Dynamickosť hyperlapse časozberných videí z dronu je bezkonkurenčná. Pohyb kamery dodáva klasickému timelapse novú dimenziu.

Ortofotomapa z dronu

Špecializované služby

Plný potenciál dronov odhalujú práve špecializované služby, ktorých výstupom sú presné ortofotomapy, 3D modely. a letecké inšpekcie.

Chýba vám už len realizácia?

Zavolajte: +421 917 999 452

Zopár našich spokojných klientov

All4life
Liptov Slovakia
NBS, Národná banka Slovenska
Bešeňová
Maxin Prague
Prochazka & Partners

Spoločnosť

Teamsales s.r.o.
Kutlíkova 17
851 02 Bratislava

Fakturačné údaje

IČO: 46 056 301
DIČ: 2023226007
IČ DPH: SK2023226007

Zavolajte nám

Mobil: +421 917 999 452