360° panorámy z dronu

360° panorámy z dronu

Zastavte čas a vychutnajte krásu okolo Vás

Vďaka nim Vám neujde žiaden detail

Bežná fotografia zobrazuje iba určitý výsek reálneho sveta a neposkytuje ucelený pohľad na okolie miesta záujmu. S nástupom virtuálnej reality vznikli nové formáty fotografie a najmä 360° panorámy (3D fotky) si nachádzajú uplatnenie všade, kde klasické fotografie nedokážu obsiahnuť všetko podstatné.

ikona

Vizualizácie

360° sférické panorámy umožňujú kreatívnym štúdiám architektov a developerov prácu v 3D priestore vychádzajúcom z vernej kópie reality.

ikona

Virtuálne prehliadky

Interaktívna séria viacerých, na seba nadväzujúcich 360° fotografií doplnená o dôležité informácie vypovie viac než len konvenčná fotka alebo video.

ikona

Predaj nehnuteľností

Pri 3D prehliadke nehnuteľnosti získa záujemca nielen kompletný prehľad o priestore, ale vďaka transparentnosti aj dôveru voči maklérovi.

Neobmedzený pohľad

Plných 360° pri sférickej fotografii znamená, že sa môžete poobzerať na všetky strany, ale aj kolmo nahor a nadol. Nakoľko sú panorámy zložené z niekoľkých desiatok klasických fotografií, majú prirodzene niekoľkonásobne väčšie rozlíšenie.

0 MP
Rozlíšenie bežnej fotky z dronu
0 MP
Rozlíšenie sférickej panorámy

3D zobrazenie teda neuberá na kvalite fotografie.

Neobmedzené možnosti

Virtuálne prehliadky sú moderná a interaktívna forma prezentácia priestorov a ich jadro netvorí nič iné ako 360° panorámy. Rozlišujeme pozemné a letecké panorámy z dronu. Špecialisti sme na obe, avšak sú to práve letecké 360° fotky z dronu ktoré v úvode virtuálnych prehliadok v našej réžii dodávajú požadovaný WAU efekt. V kombinácii s VR headsetom je tento efekt umocnený autentickým pocitom vtiahnutia do deja. Presvedčte sa sami.

Bojíte sa výšok? Prekonajte sa, stojí to za to - stačí len jeden klik...

Nestačilo? Viac 360° panorám nájdete na našich sociálnych sieťach

Nekonečné možnosti využitia 360° panorám z dronu

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Web

Google Maps

Virtuálna prehliadka

Facebook

Máte otázky alebo potrebujete poradiť?

Sme tu pre Vás. Spýtajte sa čo potrebujete vedieť a my Vám s radosťou odpovieme. Konzultácie sú u nás vždy zadarmo, tak smelo do toho.

360° panorámy fotíme LEGÁLNE a BEZPEČNE!

S nami sa pokuty báť nemusíte

Disponujeme všetkými nevyhnutnými povoleniami od Dopravného úradu, všetci naši piloti sú riadne certifikovaní a drony poistené.

Každý zamýšľaný let vopred kontrolujeme na mape bezletových zón a v prípade nutnosti si tieto zóny vďaka našim povoleniam dokážeme po komunikácii so zodpovednými orgánmi sprístupniť.

 

DJI Mavic 2 Pro

Certifikovaní
piloti

Poistené
drony

Povolenie na
letecké práce

Dlhoročné
skúsenosti

Viacej z naších služieb, ktoré by Vás mohli zaujímať

bratislava pri zapade slnka z dronu

Fotky z dronu

Keď snímky zo zeme nestačia, nastupujú zábery z dronu. Pútavá fotografia z vtáčej perspektívy zaujme aj toho najnáročnejšieho diváka.

Video z dronu

Prečo sa práve videá z dronu tešia takej obľube? Zachytávajú širší kontext objektu záujmu a navyše plnia sen každého z nás - vedieť lietať.

Časozberné video z dronu

Staňte sa pánom času! Potrebujete zdokumentovať niekoľko hodín a odprezentovať ich v priebehu pár sekúnd? S hyperlapse máte po probléme.

Ortofotomapa z dronu

Špecializované služby

EDIT - Ako vyzerá pohľad z niekoľkých desiatok metrov? Odpoveď dávajú interaktívne sférické panorámy z dronu zachytávajúce každý detail.

Chýba vám už len realizácia?

Zavolajte: +421 917 999 452

Zopár našich spokojných klientov

All4life
Liptov Slovakia
NBS, Národná banka Slovenska
Bešeňová
Maxin Prague
Prochazka & Partners

... a mnoho ďalších

Spoločnosť

Teamsales s.r.o.
Kutlíkova 17
851 02 Bratislava

Fakturačné údaje

IČO: 46 056 301
DIČ: 2023226007
IČ DPH: SK2023226007

Zavolajte nám

Mobil: +421 917 999 452