Potrebné licencie na dron

Licencie na letecké práce s dronmi

Lietame LEGÁLNE a BEZPEČNE

Zistite aké podmienky musí firma spĺňať

Iba tak sa vyhnete prípadnej pokute a problémom

Disponujeme všetkými nevyhnutnými povoleniami od Dopravného úradu, všetci naši piloti sú riadne certifikovaní a drony poistené.

Každý zamýšľaný let vopred kontrolujeme na mape bezletových zón a v prípade nutnosti si tieto zóny vďaka našim povoleniam dokážeme po komunikácii so zodpovednými orgánmi sprístupniť.

Vďaka certifikátu o priemyselnej bezpečnosti a uzatvorenej zmluvy s Ministerstvom obrany môžeme vykonávať letecké snímkovanie a vytvárať ním digitálne modely zeme dronmi presnejšie a lacnejšie než naši konkurenti lietadlami a vrtuľníkmi.

DJI Mavic 2 Pro

Povolenie na letecké práce

Základný kameň legitímnosti našej práce a potvrdenie našej dôveryhodnosti. Iba spoločnosti spĺňajúce všetky zákonné požiadavky disponujú týmto povolením.

Povolenie na letecke prace s dronom

Poistené drony

Všetky drony máme v prípade vzniku škodovej udalosti poistené obdobou povinného zmluvného poistenia auta pre bezpilotné prostriedky.

poistene drony

Certifikovaní piloti

Spojili sme našu vášeň so službou pre Vás. Každý náš pilot absolvoval teoretické a praktické skúšky na Dopravnom úrade.

Pilotny preukaz na dron

Vypracovaná prevádzková príručka

Základný dokument, v ktorom sú popísané všetky naše drony, povolenia, procesy a postupy. Celkovo má vyše 50 strán textu a je schválená Dopravným úradom.

Vďaka povoleniam s dronmi môžeme lietať tam, kde iní nemôžu

Letiská

Národné parky

V noci

Kritická infraštruktúra

Väznice

Vojenské objekty

Mapovanie dronom = Crème de la Crème

Vyššia liga letov s dronmi

Certifikát o priemyselnej bezpečnosti a uzatvorená zmluva s Ministerstvom obrany nám umožňuje vykonávať letecké meračské snímkovanie bezpilotnými prostriedkami. Toto mapovanie bolo donedávna výhradnou výsadou lietadiel a vrtuľníkov, ktoré jeho pomocou vytvárali presné modely zeme. Nástupom dronom sa však zmenili aj možnosti leteckého meračského snímkovania a zvýšila sa presnosť výstupov fotogrametrie a laserového mapovania.

Mapovanie dronom

S dronmi lietame BEZPEČNE

S nami sa pokuty báť nemusíte

Základným kameňom bezpečnosti sú kvalitné a spoľahlivé drony od renomovanej značky DJI. A hoci sa na tieto drony môžeme spoľahnúť, stále platí že prípadným problémom je ideálne predchádzať prevenciou. Preto priebežne vykonávame kontroly a opravy našich dronov a udržiavame ich tak v top stave, vždy pripravené na let kedykoľvek je to potrebné.

Pred každým letom skontrolujeme dron, zistíme či je v poriadku a vyhliadneme si bezpečné miesta na núdzove pristátie, ak by to bolo potrebné. Počas letov v noci sú drony vybavené dodatočným osvetlením aby boli ľahko identifikovateľné aj z veľkej diaľky. Ak je potrebné letieť nad husto osídlenými oblasťami pripevníme na dron padák, ktorý v prípade problémov dopraví dron bezpečne na zem.

 

Dron s kamerou a GPS, DJI Matrice 210

Dlhoročné skúsenosti

Roky lietania s modelmi lietadiel a videoprodukcie môžeme teraz vďaka technológiám bezpilotných prostriedkov zúročiť vo Váš prospech.

Padáky a svetlá

V havarijných situáciách sa dronu aktivuje padák, ktorý stlmí jeho dopad na zem. Na nočnej oblohe sú naše drony vždy dobre viditeľné vďaka svetlám.

Núdzový plán

Radšej plán mať a nepotrebovať, než nemať a potrebovať. Pri letoch vo vysokých výškach a rýchlostiach musíme byť pripravení na akúkoľvek eventualitu.

Predletová kontrola

Pred každým letom skontrolujeme všetky prvky našich UAV systémov. Problém môže byť vypuklá batéria, nalomená vrtuľka alebo znečistený objektív kamery.

Pravidelná údržba

Rovnako ako auto, aj dron vyžaduje pravidelnú starostlivosť na zabezpečenie jeho bezproblémového chodu a čo najdlhšej životnosti.

Chýba vám už len realizácia?

Zavolajte: +421 917 999 452

Zopár našich spokojných klientov

All4life
Liptov Slovakia
NBS, Národná banka Slovenska
Bešeňová
Maxin Prague
Prochazka & Partners

Spoločnosť

Teamsales s.r.o.
Kutlíkova 17
851 02 Bratislava

Fakturačné údaje

IČO: 46 056 301
DIČ: 2023226007
IČ DPH: SK2023226007

Zavolajte nám

Mobil: +421 917 999 452